A A A K K K

Об`єкти в управлінні

Реєстр корпоративних прав держави, що знаходяться на контролі та обліковуються за  регіональним відділенням ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях,  станом на 01.11.2023

 

   Переможця  конкурсного відбору на посаду голови правління ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка"   Батьковця Олександра Володимировича   за результатами погодження даної кандидатури Львівською обласною державною адміністрацією наказом регіонального відділення ФДМУ по Львівській області  від  27 грудня 2017 року № 01853  призначено  головою правління даного акціонерного товариства з  29.12.2017  з укладенням відповідного контракту.

 

  У трудових колективах підприємств, які є в управлінні Львівського регіонального відділення, проведено навчання в рамках Всеукраїнського тижня права

    У трудових колективах акціонерних товариств, корпоративні права яких перебувають в управлінні Львівського регіонального відділення в листопаді 2017 року проведено тиждень права шляхом організації навчання, лекцій та бесід  про права і свободи людини.

    Основними питаннями, що розглядалися на тижнях права було: охорона праці на виробництві, пенсійна реформа в Україні, колективні угоди та участь у ній трудового колективу та профспілок.

 

   14 листопада 2017 року в регіональному відділенні ФДМУ по Львівській області відбулося засідання Постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду голови правління ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка" та визначення переможця конкурсу на дану посаду.

    Конкурсний відбір відбувся. З чотирьох претендентів, які були визнані учасниками конкурсу, переможцем на посаду голови правління ПрАТ визнано Батьковця Олександра Володимировича.

 

27.09.2017

Регіональне відділення ФДМУ по Львівській області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади голови правління ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка"

Звітність ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка" для конкурсу на заміщення вакантної посади голови правління ПрАТ