A A A K K K

Вакансії

 

Вакантні посади 
Регіонального відділення Фонду державного майна України 
по Полтавській та Сумській областях

станом на 25.12.2023:

1. Начальник Управління орендних відносин, оціночної діяльності та розпорядження державним майном (на період відсутності основного працівника у зв'язку з призовом на військову службу під час мобілізації).

2. Начальник відділу оренди та розпорядження державним майном Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області.

3. Головний спеціаліст відділу оцінки майна, майнових прав та розпорядження державним майном Управління орендних відносин, оціночної діяльності та розпорядження державним майном.

4. Головний спеціаліст юридичного відділу.

5. Головний спеціаліст відділу фінансової роботи та адміністративно-господарської діяльності (на період відсутності державного службовця у зв'язку з перебуванням у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) (2 посади).

6. Головний спеціаліст відділу приватизації та управління корпоративними правами держави (3 посади).

7. Головний спеціаліст відділу приватизації та управління корпоративними правами держави Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області.

8. Головний спеціаліст внутрішнього аудиту (на період відсутності основного працівника у зв'язку з призовом на військову службу під час мобілізації).

9. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.

10. Головний спеціаліст внутрішнього контролю.

11. Провідний спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення (на період відсутності державного службовця у зв'язку з перебуванням у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку).

12. Провідний спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення.

13. Спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення.

14. Спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області (на період відсутності основного працівника у зв'язку з перебуванням у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

15. Провідний спеціаліст відділу оренди та розпорядження державним майном Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області.

16. Водій легкових автомобілів відділу фінансової роботи та адміністративно-господарської діяльності (на період відсутності основного працівника у зв'язку з призовом на військову службу під час мобілізації).

 

_____________________________