A A A K K K

Вакансії

 

Вакантні посади
Регіонального відділення Фонду державного майна України
по Полтавській та Сумській областях

станом на 09.09.2022:

 

1. Перший заступник начальника регіонального відділення

2. Начальник Управління орендних відносин, оціночної діяльності та розпорядження державним майном (на період відсутності основного працівника у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації).

3. Головний спеціаліст відділу оцінки майна, майнових прав та розпорядження державним майном Управління орендних відносин, оціночної діяльності та розпорядження державним майном

4. Головний спеціаліст юридичного відділу

5. Головний спеціаліст відділу фінансової роботи та адміністративно-господарської діяльності (на період відсутності державного службовця у зв’язку з перебуванням у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

6. Провідний спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення (на період відсутності державного службовця у зв’язку з перебуванням у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку)

7. Провідний спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення

8. Спеціаліст відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення (на період відсутності основного працівника у зв’язку з перебуванням у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною 6-ти річного віку)

9. Старший інспектор відділу комунікацій, ІТ підтримки та документального забезпечення Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області (на період відсутності основного працівника у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації)

10. Водій легкових автомобілів відділу фінансової роботи та адміністративно-господарської діяльності (на період відсутності основного працівника у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації)

 

_____________________________