A A A K K K

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій приватного акціонерного товариства «Комсомольське рудоуправління» (код за ЄДРПОУ 00191827)

№ 2131 від 11 серпня 2014 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

       НАКАЗ

11.08.2014                                      Київ                                 №2131

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій 
приватного акціонерного товариства
«Комсомольське рудоуправління»
(код за ЄДРПОУ 00191827)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», з метою реалізації єдиного плану-графіка виставлення на продаж у 2014 році об’єктів груп В, Г, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 січня 2014 р. № 387 (із змінами та доповненнями),

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій приватного акціонерного товариства «Комсомольське рудоуправління» згідно з додатком.
  2. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій приватного акціонерного товариства «Комсомольське рудоуправління», який підлягає продажу на фондових біржах.
  3. Управлінню біржової діяльності та проведення аукціонів забезпечити організацію продажу пакета акцій приватного акціонерного товариства «Комсомольське рудоуправління», який підлягає продажу на фондових біржах, згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

Заступник Голови Фонду                                                                 І. Миронюк

pra_1_191827.xlsДодаток