A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання»

Повідомлення про оприлюднення 
 проєкту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання»

Відповідно до вимог  статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фондом державного майна України повідомляється про оприлюднення на офіційному сайті Фонду державного майна України проєкту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання»  з метою отримання зауважень і пропозицій від юридичних, фізичних осіб та їх об’єднань.

Проєкт наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання» буде сприяти створенню правових засад щодо застосування санкцій  у сфері оцінки майна (зокрема, до суб’єктів господарювання – суб’єктів оціночної діяльності) відповідно до Закону України «Про санкції».

Метою підготовки проєкту наказу Фонду державного майна України  «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання» є реалізація вимог Закону України «Про санкції» та впровадження механізму застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до суб’єктів господарювання, визнаних суб’єктами оціночної діяльності відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», а також до суб’єктів господарювання, які ініціюють перед Фондом державного майна України  отримання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності відповідно до вимог зазначеного вище Закону.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта просимо надсилати на адресу: вул. Генерала Алмазова, 18/9, м. Київ, 01133, Фонд державного майна України, Департамент оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності. Адреса електронної пошти:  kyzmenko@spfu.gov.ua.

 Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проєкту, Державній регуляторній службі України на адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua.

 Зауваження та пропозиції до проєкту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Положення про видачу сертифікатів суб‘єктів оціночної діяльності та до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Фондом державного майна України протягом місяця від дати його оприлюднення.

 

 

Директор Департаменту оцінки майна,
майнових прав та професійної
оціночної діяльності                                                                                                 Світлана БУЛГАКОВА               

 

Проєкт наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу