A A A K K K

2020

 

Станом на 01.04.2020 Регіональним відділенням реалізовано понад 5485 управлінських рішень з яких 573 управлінське рішення по наявному державному майну (передача в оренду, передача на безоплатне зберігання тощо), стосовно об’єктів державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств, що становить понад 90% загальної кількості даних об’єктів. По решті 758 об’єктам державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств продовжується робота щодо реалізації управлінських рішень.

За І квартал 2020 року реалізовано 3 управлінських рішень, з них: 2 – передача в комунальну власність, 1 - інші управлінські рішення (приватизація мешканцями державного житлового фонду). 

Станом на 01.04.2020 року проведено вибіркові перевірки контролю за збереженням та належним використанням щодо 71 об'єктів, які перебувають на балансах підприємств, у т.ч.  ліквідованих.

Виявлено факти порушення господарськими товариствами вимог щодо неналежного утримання, зберігання та використання 52 об’єктів державного майна.

За фактами виявлених порушень Регіональним відділенням були направленні звернення до правоохоронних органів – по 5 об’єктам, до керівництва господарських товариств – по 6 об’єктам, інші звернення – по 41 об'єктам.