A A A K K K

Управління державним майном

 

Станом на 01.01.2020 Регіональним відділенням реалізовано понад 5482 управлінських рішень з яких 573 управлінське рішення по наявному державному майну (передача в оренду, передача на безоплатне зберігання тощо), стосовно об’єктів державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств, що становить понад 90% загальної кількості даних об’єктів. По решті 761 об’єктам державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств продовжується робота щодо реалізації управлінських рішень.

За ІV квартал 2019 року реалізовано 24 управлінських рішень, з них: 2 – договір зберігання, 10 – передача в комунальну власність, 12 - інші управлінські рішення (приватизація мешканцями державного житлового фонду). 

Станом на 01.01.2020 року проведено вибіркові перевірки контролю за збереженням та належним використанням щодо 803 об'єктів, які перебувають на балансах підприємств, у т.ч.  ліквідованих.

Виявлено факти порушення господарськими товариствами вимог щодо неналежного утримання, зберігання та використання 232 об’єктів державного майна.

За фактами виявлених порушень Регіональним відділенням були направленні звернення до правоохоронних органів – по 109 об’єктам, до керівництва господарських товариств – по 3 об’єктам, інші звернення – по 120 об'єктам.