A A A K K K

Управлінські рішення

 

Станом на 01.10.2020 Регіональним відділенням реалізовано понад 5487 управлінських рішень з яких 573 управлінське рішення по наявному державному майну (передача в оренду, передача на безоплатне зберігання тощо), стосовно об’єктів державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств, що становить понад 90% загальної кількості даних об’єктів. По решті 756 об’єктам державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств продовжується робота щодо реалізації управлінських рішень.
 
За ІІІ квартал 2020 року управлінських рішень не реалізовано. 
 
Станом на 01.10.2020 року проведено вибіркові перевірки контролю за збереженням та належним використанням щодо 301 об'єктів, які перебувають на балансах підприємств, у т.ч.  ліквідованих.
 
Виявлено факти порушення господарськими товариствами вимог щодо неналежного утримання, зберігання та використання 213 об’єктів державного майна.
 
За фактами виявлених порушень Регіональним відділенням були направленні звернення до правоохоронних органів – по 20 об’єктам, до керівництва господарських товариств – по 8 об’єктам, інші звернення – по 185 об'єктам.