A A A K K K

1 квартал 2019

Станом на 01.04.2019 регіональним відділенням реалізовано понад 5428 управлінських рішень з яких 571 управлінське рішення по наявному державному майну (передача в оренду, передача на безоплатне зберігання тощо), стосовно об’єктів державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств, що становить понад 86% загальної кількості даних об’єктів. По решті 815 об’єктам державної власності, які залишилися на балансі приватизованих підприємств продовжується робота щодо реалізації управлінських рішень.

За І квартал 2019 року реалізовано 7 управлінських рішень, з них: 2 – договір зберігання, 1 – передача в комунальну власність, 1 - списання, 3 - інші управлінські рішення (приватизація мешканцями державного житлового фонду). 

Станом на 01.04.2019 року проведено вибіркові перевірки контролю за збереженням та належним використанням щодо 559 об'єктів, які перебувають на балансах підприємств, у т.ч.  ліквідованих.

Виявлено факти порушення господарськими товариствами вимог щодо неналежного утримання, зберігання та використання 51 об’єктів  державного майна.

За фактами виявлених порушень регіональним відділенням були направленні звернення до правоохоронних органів – по 16 об’єктам, до керівництва господарських товариств – по 0 об’єктам, інші звернення – по 35 об'єктам.