A A A K K K

Про внесення змін до Переліку відомостей , що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року № 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України"

№ 1999 від 18 липня 2014 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.07.2014                                 Київ                                      № 1999

Про внесення змін до Переліку відомостей
, що становлять службову інформацію у Фонді
державного майна України, затвердженого
наказом Фонду державного майна України від
28 квітня 2014 року № 1274 "Про затвердження
переліку відомостей, що становлять службову
інформацію у Фонді державного майна України"

З метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність із Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

 

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року № 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України", виклавши його в новій редакції, що додається.
  2. Управлінню інформаційних технологій та моніторингу забезпечити розміщення цього наказу в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

В.о. Голови Фонду                                                              Д. Парфененко


dod_1999_18072014_1.pdfДодаток