A A A K K K

2021-02-25 З метою уникнення корупційних ризиків напередодні приватизації в ОГХК провели кадрові зміни

На філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» відбулися кадрові зміни — призначено нового директора, ним став Володимир Миколайович Криштоп. Відповідний наказ датований 24 лютого 2021 року.

Підставою звільнення колишнього керівника Прокопенка О.І. згідно з п.1 ч.1 ст.41 КЗпП України стало порушення ним трудових обов’язків в частині управління філією та безпідставному перевитрачанню коштів ВГМК.

Серед пріоритетних завдань для Володимира Криштопа визначено налагодження питань безпеки, комерційної діяльності та встановлення операційного контролю на ВГМК.

«Злагоджена робота усіх без винятку підрозділів нашої компанії є необхідною запорукою успішної приватизації підприємства. Для стабільної та результативної роботи АТ «ОГХК» потрібні не лише знання та навички, а й єдність поглядів і порозуміння на всіх ланках. Володимир Миколайович Криштоп має необхідний досвід, професіоналізм і відмінну ділову репутацію, які вкрай потрібні компанії, зважаючи на скору приватизацію», – прокоментував кадрові зміни т.в.о. голови правління АТ «ОГХК» Артур Сомов.

Володимир Миколайович Криштоп має близько 30 років управлінського досвіду. Він працював в державних та комерційних підприємствах телекомунікаційного, виробничого, енергетичного та машинобудівного секторів. Заслужений Працівник у сфері послуг України.