A A A K K K

2021-03-03 ПАТ «Центренерго» обмежило постачання електроенергії ТОВ «Юнайтед Енерджі»

ПАТ «Центренерго» у 5 разів знижує обсяг постачання електроенергії ТОВ «Юнайтед Енерджі» через наявність протермінованої заборгованості.

Станом на середу, 3 березня, компанія «Юнайтед Енерджі» має протерміновану заборгованість згідно з договором купівлі-продажу електроенергії від 29.12.202 р. у розмірі 725 млн грн. Наявність заборгованості призвела до неможливості ПАТ «Центренерго» вчасно здійснити оплати за постачання вугілля.

Відтак, було прийнято рішення обмежити відпуск електроенергії зазначеній компанії. У випадку, якщо частина заборгованості у розмірі щонайменше 234 млн грн не буде погашена до кінця операційного дня 03.03.2021, ПАТ «Центренерго» може повністю призупинити відпуск електроенергії ТОВ «Юнайтед Енерджі» з 04.03.2021.

Вчора, 2 березня,  частина електроенергії ПАТ «Центренерго» була реалізована під час першого виходу підприємства на ринок «на добу наперед» після оновлення менеджменту. Вартість 1 кВт-год склала 1,53 грн – на 32% більше, ніж ціна продажу за двостороннім договором з ТОВ «Юнайтед Енерджі». Це перший крок нового керівництва з виконання завдання фінансового оздоровлення компанії.