A A A K K K

2021-04-05 ОГХК інвестувала 30 млн грн в модернізацію виробництва напередодні приватизації

«Об’єднана гірничо-хімічна компанія» успішно реалізувала проект з модернізації виробничих потужностей, вартістю 30 млн грн. 

На Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті, філії АТ «ОГХК», після завершення ремонтних робіт та модернізації запущено в роботу розкривний технологічний комплекс №1.

Проведені ремонтні роботи суттєво покращують експлуатаційні характеристики технологічного комплексу та скорочують ризики виникнення несправностей на виробництві.

«Ми провели модернізацію системи управління конвеєрного транспорту розкривного комплексу ДІАМО, замінили ковші, систему канатів, силові і контрольні кабелі, систему управління конвеєрами.   У Вільногірську зосереджені основні потужності компанії, тож   таке оновлення може підвищити ціну ОГХК в ході приватизаційних торгів», — зауважив т.в.о. голови правління АТ «ОГХК» Артур Сомов.

Оновлення розкривного комплексу провели в ОГХК відповідно до стратегії економічного і технічного розвитку, яку розробили як рамковий проект підготовки до приватизації. 

Підприємство стоїть першим в списку на приватизацію після її розблокування  парламентом.

Нагадаємо, що наприкінці березня Верховна Рада України підтримала урядовий законопроект про розблокування великої приватизації у першому читанні. 

 

Для довідки:

Акціонерне товариство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» — державне підприємство, що займається розробкою титано-цирконієвих родовищ і виробництвом рутилового, ільменітового та цирконового концентратів, а також наданням послуг зі збагачення концентратів. Філії компанії ведуть видобуток та збагачення титанових руд в Україні та є одними з найбільших у світі видобувачів цих копалин.