A A A K K K

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

№ 704 від 14 травня 2015 р.

 

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 14.05.2015                                     Київ                                              № 704

 

 

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України
«Про очищення влади»

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), п. 49 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,

НАКАЗУЮ:

1. Провести у Фонді державного майна України перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), визначивши 18 травня 2015 року днем початку проведення перевірки осіб, призначених керівниками структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України, начальниками регіональних відділень Фонду, їх першими заступниками та заступниками  з 23 березня 2015 року (додаток 1).

2. Управлінню персоналу довести до відома осіб, які підлягають перевірці, цей наказ в день його видання під особистий підпис.

3. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення розмістити текст цього наказу на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України в підрубриці «Нормативні документи» рубрики «Очищення влади» розділу «Офіційна інформація» у день його видання.

4. Особам, які підлягають перевірці (додаток 1), в десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Управління персоналу власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону (форма заяви затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, додаток 1 або 2 до постанови).

5. Управлінню персоналу протягом трьох днів після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В. о. Голови Фонду                                                                                Д. ПарфененкоНАКАЗ (ПОЧАТОК ПЕРЕВ_РКИ)ПОВТОРНО призначені.pdfДодаток