A A A K K K

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

№ 291 від 5 березня 2015 р.

 

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2015                                    Київ                                      № 291

 

 

 

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України
«Про очищення влади»

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,

НАКАЗУЮ:

1. Провести у Фонді державного майна України перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), визначивши 12 березня 2015 року днем початку проведення перевірки керівників структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України (додаток 1), начальників регіональних відділень їх перших заступників та заступників (додаток 2), керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Фонду державного майна України (додаток 3).

2. Управлінню персоналу довести до відома керівників структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України та начальників регіональних відділень цей наказ в день його видання.

3. Керівникам структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України ознайомити з цим наказом працівників, зазначених у додатку 1, а також забезпечити ознайомлення працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) у день його видання під особистий підпис, та надати до Управління персоналу інформацію про ознайомлення з наказом.

4. Начальникам регіональних відділень забезпечити ознайомлення їх перших заступників та заступників з цим наказом у день його видання під особистий підпис та надати до Управління персоналу інформацію про результати ознайомлення.

5. Начальнику Управління з питань реформування власності та начальнику Управління продажу об’єктів малої приватизації та ЄМК забезпечити ознайомлення керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Фонду державного майна України, з цим наказом у день його видання (під особистий підпис) та надати до Управління персоналу інформацію про результати ознайомлення.

6. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення розмістити текст цього наказу на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України в розділі «Запобігання корупції» у день його видання.

7. Керівникам структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України, начальникам регіональних відділень, їх першим заступникам, заступникам та керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Фонду державного майна України, в десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Управління персоналу власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону (форма заяви затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, додаток 1 або 2), та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

8. Управлінню персоналу протягом трьох днів після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

В. о. Голови Фонду                                                                     Д. Парфененко

 

Страницы из Копия НАКАЗ (ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ) 1.pdfДодаток 1

Страницы из Копия НАКАЗ (ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ)2.pdfДодаток 2

Страницы из Копия НАКАЗ (ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ)-3.pdfДодаток 3