A A A K K K

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» (код за ЄДРПОУ 00220477)

№ 989 від 8 липня 2013 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.07.2013                                    Київ                                      №989

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій 
відкритого акціонерного товариства
«Науково-дослідний і проектно-конструкторський
інститут атомного та енергетичного насособудування»
(код за ЄДРПОУ 00220477)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року № 398-р «Питання приватизації відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», з метою реалізації єдиного плану-графіка виставлення на продаж у 2013 році об’єктів груп В, Г, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 12 червня 2013 року № 825, враховуючи службову записку Управління планування та пільгового продажу від 01 липня 2013 року № 19-1-650,

          

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» згідно з додатком.
  2. Встановити, що датою оцінки пакета акцій у розмірі 50 % плюс 1 акція статутного капіталу відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, є  31 липня 2013 року.
  3. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону на дату, встановлену пунктом     2 цього наказу.
  4. Управлінню конкурсного продажу забезпечити продаж пакета акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

Голова Фонду                                                                          О. Рябченко


dod_989_08072013_1.pdfДодаток