A A A K K K

Про забезпечення продажу акцій публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» (код за ЄДРПОУ 22800735)

№ 743 від 30 травня 2013 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.05.2013                                          Київ                                              № 743

 

Про забезпечення продажу  акцій
публічного акціонерного товариства
«Черкасиобленерго»
(код за ЄДРПОУ 22800735)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2013 р. № 204-р «Про затвердження планів розміщення акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу» та з метою реалізації Плану-графіка публікацій інформаційних повідомлень про продаж у 2013 році енергогенеруючих та енергопостачальних підприємств, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 травня 2013 р. № 727, враховуючи службову записку Управління планування та пільгового продажу від 30 травня 2013 р. № 19-1-526/1,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Управлінню біржової діяльності та  проведення аукціонів  Департаменту біржової діяльності та інформаційних технологій забезпечити організацію продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» відповідно до додатку 5 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2013 р. № 204-р «Про затвердження планів розміщення акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу».
  2. Управлінню міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності вжити заходів щодо забезпечення виставлення на продаж на фондових біржах пакета акцій у розмірі 25 відсотків статутного капіталу публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго», який належить ЗАТ «УкрЕСКО», разом із пакетом акцій у розмірі 46 відсотків статутного капіталу публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго».
  3. Управлінню з питань оціночної діяльності Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об’єктами державної власності забезпечити проведення оцінки пакета акцій публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго», що належить до продажу на фондовій біржі.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

Голова Фонду                                               О. Рябченко