A A A K K K

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт» (код за ЄДРПОУ 00018201)

№ 2183 від 20 серпня 2014 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

   20.08.2014                                      Київ                                      №2183             

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій 
публічного  акціонерного
товариства «Укрнафтопродукт»
(код за ЄДРПОУ 00018201)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», відповідно до Порядку визначення початкової вартості пакетів акцій публічних акціонерних товариств, що підлягають продажу на конкурсах, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 січня 2004 року № 105 (із змінами і доповненнями) і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 31 січня 2004 року за № 135/8734, з метою реалізації помісячного пооб’єктного плану-графіка виставлення на продаж об’єктів груп В, Г, Е у серпні-грудні 2014 року, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 серпня 2014 року
№ 2159,

          

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт»  згідно з додатком.
  2. Встановити, що датою оцінки пакета акцій у розмірі 50 % плюс одна акція статутного капіталу публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт», який підлягає продажу за конкурсом з  відкритістю  пропонування ціни за принципом аукціону, є  31 серпня 2014 року.
  3. Управлінню корпоративних прав держави здійснити заходи по отриманню від голови правління публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт» визначених документів для проведення стандартизованої оцінки пакета акцій товариства, який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, та подати їх до Управління оціночної діяльності.
  4. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю  пропонування ціни за принципом аукціону на дату, встановлену пунктом 2 цього наказу.
  5. Управлінню конкурсного продажу забезпечити продаж пакета акцій    публічного акціонерного товариства «Укрнафтопродукт» згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

Заступник Голови Фонду                                                                          І. Миронюк

pra_1_18201.xlsДодаток