A A A K K K

Наказ ФДМУ "Про затвердження Переліку об’єктів груп В, Г, Е, які підлягають продажу в 2017 році"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.01.2017                                      Київ                                      № 71

 

 

Про затвердження Переліку обєктів груп В, Г, Е,
які підлягають продажу  в 2017  році

 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про Фонд державного майна України», статті 11 Закону України «Про приватизацію державного майна», постанови Кабінету Міністрів України  від 12 травня 2015 року № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках» (із змінами)

         

          НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити згідно з додатками:

1) перелік об’єктів груп В, Г, Е, які підлягають продажу в 2017 році (додаток 1);

2) перелік об’єктів груп В, Г, які підлягають продажу в 2017 році після їх виключення із Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (додаток 2).

 

2. Управлінню конкурсного продажу та біржової діяльності Департаменту приватизації і регіональним відділенням Фонду державного майна України надати для узагальнення пропозиції щодо термінів виставлення на продаж об'єктів груп В, Г, Е, визначених у підпункті 1 пункту 1 цього наказу, до Управління оперативного планування продажу об’єктів груп В, Г Департаменту приватизації не пізніше 23січня 2017 року.

 

3. Управлінню оперативного планування продажу об’єктів груп В, Г Департаменту приватизації забезпечити:

1) передачу для опублікування у виданнях державних органівприватизації переліків підприємств, зазначених у пункті 1 цього наказу;

2) підготовку проекту наказу про затвердження плану-графіка виставлення об’єктів груп В, Г, Е, визначених у підпункті 1 пункту 1 цього наказу, на продаж в 2017 році.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

 

          ГоловаФонду                                                                       І. Білоус      

 

Додаток