A A A K K K

Про прийняття рішення щодо приватизації державного пакета акцій ПрАТ «Туристичний центр «АЯН-ДЕРЕ»

№ 493 від 15 квітня 2013 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.04.2013                                      Київ                                           № 493

 

                                                                                    

Про прийняття рішення щодо
приватизації державного пакета акцій
ПрАТ «Туристичний центр «АЯН-ДЕРЕ»

Відповідно до Закону України «Про Фонд державного майна України», Закону України «Про приватизацію державного майна» та згідно з наказом Фонду державного майна України від 17.04.2012 № 528 Про затвердження Переліку об’єктів групи Е, які підлягають приватизації у 2012-1013 роках за участю центрального апарату Фонду

 

НАКАЗУЮ:

1. Прийняти  рішення  про  приватизацію державного пакета акцій Приватного акціонерного товариства «Туристичний центр «АЯН-ДЕРЕ» у кількості 1‘069‘947 (один мільйон шістдесят дев‘ять тисяч дев‘ятсот сорок сім) штук, сумарною номінальною вартістю 1‘069‘947 (один мільйон шістдесят дев‘ять тисяч дев‘ятсот сорок сім) гривень, що становить 25,001 % статутного капіталу товариства.

Найменування підприємства

Місцезнаходження

Приватне акціонерне товариство «Туристичний центр «АЯН-ДЕРЕ»
(Код  ЄДРПОУ 32499713)
вул. Олександрівська, 2,
с. Семидвір‘я, м. Алушта,
АР Крим
98530

2. Управлінню офіційних друкованих видань та міжнародної інтеграції забезпечити публікацію в газеті «Відомості приватизації» рішення про приватизацію.

3. Управлінню міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності вжити заходів щодо проведення незалежної оцінки для визначення вартості державного пакета акцій ПрАТ «Туристичний центр «АЯН-ДЕРЕ».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності.

 

Голова Фонду                                      О. Рябченко