A A A K K K

Про затвердження Помісячного плану-графіка публікацій інформаційних повідомлень про продаж у 2013 році пакетів акцій об‘єктів груп В, Г

№ 312 від 15 березня 2013 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.03.2013                     Київ                             312                       

Про затвердження  Помісячного
плану-графіка публікацій інформаційних
повідомлень про продаж у 2013 році пакетів
акцій об‘єктів груп В, Г 

На виконання п.2.2 наказу Фонду державного майна України від 07.12.2012 № 3950 «Про затвердження Переліку об‘єктів груп В, Г, які будуть запропоновані до продажу в 2013 році», а також з метою вжиття заходів для забезпечення грошових надходжень від приватизації державного майна до Державного бюджету України у  2013 році                                                                                                                     

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Помісячний план-графік публікацій інформаційних повідомлень про продаж у 2013 році пакетів акцій об‘єктів груп В, Г (додається).

2. Управлінню планування та пільгового продажу, Управлінню з питань реформування власності, Управлінню корпоративних прав держави, начальникам регіональних відділень забезпечити, згідно з планом-графіком, підготовку пакетів акцій підприємств для виставлення на продаж.

3. Управлінню з питань оціночної діяльності протягом 1 дня після затвердження акта оцінки пакета акцій забезпечити передачу Управлінню конкурсного продажу, Управлінню планування та пільгового продажу затвердженого акта оцінки пакета акцій.

4. Управлінню конкурсного продажу, Управлінню біржової діяльності та проведення аукціонів, начальникам регіональних відділень забезпечити публікацію інформаційних повідомлень про продаж пакетів акцій підприємств не пізніше встановлених термінів згідно з планом-графіком.

5.      Управлінню з питань оціночної діяльності, Управлінню з питань реформування власності, Управлінню корпоративних прав держави,  Управлінню конкурсного продажу, Управлінню біржової діяльності та проведення аукціонів,  начальникам регіональних відділень надавати оперативну інформацію до Управління планування та пільгового продажу з метою проведення моніторингу продажу пакетів акцій об‘єктів груп В, Г згідно з планом-графіком.

6. Управлінню планування та пільгового продажу забезпечити, в разі необхідності, внесення змін до плану-графіка.

7. Кошти від продажу пакетів акцій об‘єктів груп В, Г зараховуються як виконання завдань органу приватизації, відповідальному за виставлення на продаж цих пакетів, згідно з планом-графіком.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Фонду                                             О. Рябченко


dod_312_15032013_1.pdfДодаток