A A A K K K

ФДМУ продає ЄМК ДП «ТВК» (поруч ринку в народі – «7-й кілометр»), до якого входять 39 об`єктів нерухомості на околиці Одеси

Фонд державного майна України проводить приватизацію Єдиного майнового комплексу державного підприємства «ТВК». Онлайн-аукціон пройде 7 грудня 2023 року. 

Стартова ціна продажу комплексу – 104,1 млн грн.

Будівлі та майно підприємства розташовані на відстані 7 км від Одеси, у смт. Авангард, що фактично є приміською зоною Одеси. 

ДП «ТВК» надає складсько-торговельні послуги. Площа будівель та споруд, призначених для ведення цієї діяльності, перевищує 35 тис. кв. м. 

До майнового комплексу входить 39 одиниць нерухомого майна. Серед них: адміністративна будівля, 17 складсько-торгівельних приміщень, гараж із нежитловими спорудами, насосна станція тощо. 

Будівлі мають всю необхідну інфраструктуру та комунікації для роботи: освітлення, зовнішні мережі електропостачання, трансформаторну підстанцію, протипожежний водопровід, котельню, свердловину. На території також є 4 комплекти шлагбаумів, огорожі, навіси, сторожова кабіна тощо. 

Чистий прибуток підприємства за перші 9 місяців 2023 року склав 6,5 млн грн. Водночас воно має поточну кредиторську заборгованість на майже 12,2 млн грн. Зокрема, заборгованість по заробітній платі складає 6 тис грн; податок на землю – 86,8 тис. грн; податок на нерухоме майно – 16,5 тис. грн. Також до суми боргів входить неоплачене відрахування частини чистого прибутку державних підприємств обсягом 1,4 млн грн. Прострочених заборгованостей ДП не має. 

Приватизація об’єкта проходить за умови, що новий власник зобов’язується погасити заборгованості ДП «ТВК» із заробітної плати та перед бюджетом протягом 6 місяців після його придбання. Також протягом першого півріччя роботи він не може звільняти співробітників, працевлаштованих на підприємстві. Їх, станом на вересень 2023 року, було 20 осіб. 

Додаткова інформація про об’єкт приватизації:https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-tvk/

Інші приватизаційні лоти від ФДМУ можна знайти на сайті privatization.gov.ua