A A A K K K

Понад 91 млн грн — результат онлайн-аукціону з приватизації ЄМК ДП – «Укррибпроект»

Сьогодні відбувся онлайн-аукціон з приватизації ЄМК ДП – Українського державного інституту по проектуванню підприємств рибного господарства і промисловості «Укррибпроект», що знаходиться у місті Київ. Торги проходили в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі»
 
У торгах змагалося 13 учасників, що зумовило зростання вартості у 6,04 раза: від стартової ціни — 15,07 млн грн, до переможної — понад 91 млн грн. Покупець додатково має сплатити ПДВ у розмірі понад 18,2 млн грн, тож загальний економічний ефект може становити понад 109,2 млн грн.
 
Після повної оплати лота з урахуванням ПДВ, новий власник отримає об'єкт приватизації, що розташований в Шевченківському районі міста Києва та включає в себе 9 одиниць нерухомого майна загальною площею 3 084,70 м²,  9 одиниць рухомого майна (обладнання, інвентар тощо) та  11 транспортних засобів.
 
Серед умов приватизації об'єкта – погасити борги із заробітної плати та перед бюджетом й не допустити звільнення працівників підприємства протягом 6 місяців.
 
Приєднуйтесь до онлайн-аукціонів з приватизації! Це ваш шанс стати власником перспективних об’єктів, а також зробити свій внесок у підтримку економіки та обороноздатності України, адже всі кошти надходять до державного бюджету.
 
Більше пропозицій приватизації держмайна від ФДМУ можна знайти на https://privatization.gov.ua та Telegram каналі «Приватизація в Україні».