A A A K K K

«Електроважмаш» ліквідує усі заборгованості з заробітних плат

На ДП «Електроважмаш» 1 та 2 березня відбудеться повне погашення заборгованостей з заробітних плат. Завдяки реалізації програми фінансового оздоровлення, керівництву підприємства вдалося залучити додаткові кошти, які буде спрямовано на виплати працівникам.

«Джерело коштів для погашення поточних затримок із заробітної плати знайдено. Сьогодні необхідні 40 млн грн будуть зараховані на рахунок підприємства та виплачені працівникам в повному обсязі. Ми знаходимося на фінальному етапі виведення Електроважмашу з кризи, вже невдовзі подібні проблеми назавжди зникнуть з підприємства», –  відзначив в.о. генерального директора «Електроважмаш» Віктор Бусько.

Наразі на «Електроважмаш» реалізується комплексна програма фінансового оздоровлення. Менеджменту підприємства вже вдалося реструктуризувати частину проблемних заборгованостей, накопичених старим керівництвом «Електроважмашу», тривають перемовини щодо реструктуризації інших боргів.

Так, найближчим часом «Електроважмаш» отримає 300 млн грн від реструктуризації заборгованостей, а також оплат від експортних поставок продукції. Понад 300 млн грн також складе сума індексації за контрактом з “Укргідроенерго”, наразі документи знаходяться в ЄБРР, що фінансує програму оновлення гідроелектростанцій.

Нещодавно на Канівській ГЕС було введено в експлуатацію агрегат виробництва «Електроважмаш», сума контракту складає 50 млн грн.

Вперше за 5 років «Електроважмаш» проходить сертифікацію «Укрзалізниці» для участі в програмах модернізації та оновлення рухомого складу.

Подальшими кроками оздоровлення «Електроважмашу» стане інтенсифікація темпів модернізації виробничих потужностей, а також розширення присутності компанії на світових ринках.