A A A K K K

Оголошено аукціон з оренди великої за площею будівлі універмагу на Донеччині

29 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій для оренди двоповерхової будівлі універсального магазину за адресою: Донецька обл., селище міського типу Донське, вулиця Заводська, 43, що обліковується на балансі ДП «Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії».  

Стартова ціна оренди об’єкту складає 3 022,82  грн на місяць, а термін оренди – 3 роки.

Загальна площа  – 1 841,70 м².

Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 28 липня 2021 року.

Будівля опалюється та забезпечена електропостачанням потужністю 50 кВт.  Також наявне водовідведення, водопостачання та вентиляція. Разом з тим, наразі будівля потребує проведення ремонтних робіт. 

 

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах. 

Деталі за посиланням: https://bit.ly/2QCaERo .

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA