A A A K K K

Оголошено аукціон з оренди двоповерхової будівлі лазні в Миколаєві

4 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди окремо розташованої двоповерхової будівлі лазні, що знаходиться на балансі Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна  за адресою: місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, 71. 

Стартова ціна оренди об’єкту складає 15 982,10 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 278,90 м².

Актив перебуває в задовільному технічному стані, на території наявна електрифікація (16 кВт), водозабезпечення, каналізація та телефон. Будівля оснащена автономним опаленням, вентиляцією та кондиціюванням, а також лічильник на тепло. Під’єднаний інтернет та пожежна сигналізація. 

 

Дана пропозиція може стати для вас чудовим комерційно-вигідним рішенням, оскільки приміщення має перспективну площу та вигідну цінову пропозицію. 

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах. 

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3hxaiGR.  

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA