A A A K K K

Оголошено аукціон з оренди під`їзної колії на Луганщині

12 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини верхньої будови під'їзної колії № 14 ст. Кабаннє, що знаходиться на балансі АТ  «Українська залізниця» за адресою: Луганська обл., Кремінський район, селище міського типу Красноріченське. 

(ст. Кабаннє)

Кабаннє — проміжна вантажно-пасажирська залізнична станція Лиманської дирекції Донецької залізниці,  розташована в смт Красноріченське, Сватівський район, Луганської області на неелектрифікованій лінії Сватове — Попасна між станціями Кремінне (20 км) та Сватове (21 км). Ділянка залізниці одноколійна.

Обслуговується приміськими дизель-поїздами, а також пасажирськими.

Щодоби п'ять пар приміських поїздів здійснюють перевезення за маршрутом Сватове — Попасна.

Стартова ціна оренди об’єкту складає 1 322,46 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Довжина  – 900 п.м.к. 

Актив перебуває в задовільному технічному стані, комунікації відсутні. 

Для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах. 

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3780M75 .   

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.