A A A K K K

Оренда в Києві: оголошено аукціон з оренди корпусу технічного обслуговування за 47,85 грн на місяць

12 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди корпусу технічного обслуговування обслуговування (приміщення груп 9 та 10), що знаходиться на балансі ДП МОУ «Оборонавторемсервіс» за адресою: місто Київ, вулиця М.Хвильового 15.

Стартова ціна оренди об’єкту складає 47,85 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 754,5 м². 

Приміщення перебувають в задовільному технічному стані, наявна електрифікація, водозабезпечення, водовідведення та опалення.  

Актив знаходиться в Києві в Дарницькому районі, неподалік  проходить траса міжнародного значення - МО3. Ця пропозиція – справжня знахідка, завдячуючи перспективній локації об’єкта та комфортним умовам для ведення бізнесу, а тому стане надійним фундаментом для старту та розвитку вашої справи в столиці. 

Для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах. 

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3xmwgku.  

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA