A A A K K K

Оголошено аукціон з оренди складського майданчика площею 8 957 м² в морському торговельному порту «Чорноморськ»

Запрошуємо взяти участь в онлайн-аукціоні з оренди складського майданчика №4, що розташований на території  ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» за адресою: Одеська обл., місто Чорноморськ, вул. Сухолиманська 60-Б.

Аукціон відбудеться 7 вересня 2021 року о 12:50, а подача заявок на участь триватиме до 20:00 6 вересня 2021 року.

 

Загальна площа об’єкту – 8 957 м². 

Стартова ціна об’єкту складає 2 846,49 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Чорноморський порт – це сучасний міжнародний високомеханізований універсальний транспортний вузол. Він є одним із найбільших портів України та, відповідно, – важливим логістичним центром. Порт знаходиться на берегах Сухого лиману та займає ключове положення на стику головних транспортних шляхів. Через порт здійснюються міжнародні зв'язки України майже зі 100 країнами світу. 

Тому орендуючи цей об’єкт, ви інвестуєте у власний бізнес та його гармонійний розвиток. 

 

(Вигляд ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» з моря)

Розташування порту в глибоководному лимані, з'єднаному з морем вхідним каналом, забезпечує навігацію впродовж усього року, а достатні глибини на водних підходах і в акваторії сприяють навігації великотоннажного флоту.

Саме тому актив в морському торговельному порту «Чорноморськ»– чудова пропозиція для підприємців, зацікавлених використовувати приміщення для власних потреб, або ж надавати складські чи логістичні послуги клієнтам.  

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив – користуйтесь інструкцією. 

Деталі аукціону за посиланням – https://bit.ly/2UP85y5

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також радимо підписатися на спеціальну розсилку та щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA