A A A K K K

Вигідна цінова пропозиція оренди в Києві: оголошено аукціон з оренди закладу харчування на Печерську

22 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень в Печерському районі, що перебувають на балансі Державної регуляторної служби України та знаходяться за адресою: місто Київ, вулиця Арсенальна 9/11. 

Стартова ціна оренди об’єкту складає 34,27 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 84 м².

Наразі приміщення потребують поточного ремонту. Будівля оснащена електромережею потужністю в 400 кВт. Наявне водопостачання, каналізація та зовнішнє, централізоване опалення, а також встановлений лічильник на тепло.  

Цільовим призначенням об’єкту є розміщення закладу громадського харчування. 

Ознайомитись із деталями можна тут

 

Дана пропозиція – справжня знахідка, оскільки об’єкт розташований в столиці, має зручну локацію та унікальну цінову пропозицію, тому стане вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу.

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах. 

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA