A A A K K K

Вінницький завод«Кристал» виставлено на прозорий онлайн-аукціон

1 жовтня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал» у кількості 89932000 штук, що становить 100% статутного капіталу товариства. 

Завод, розташований за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. В 1992 році на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виготовляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів зі вставками з діамантів та іншого дорогоцінного каміння. В 2020 році підприємство  перетворено в Акціонерне товариство. 

«Кристал» має потужний інвестиційний потенціал. Завод є унікальним підприємством в Україні з переробки алмазів у діаманти. На сьогодні підприємство виготовляє більше 5000 моделей ювелірних прикрас. Все обладнання, необхідне для виробничого процесу – є в наявності. Ділянки діамантового виробництва працюють за схемою повного замкнутого циклу всіх процесів і операцій, що дає можливість з алмазів будь-яких розмірів отримувати, в результаті обробки, діаманти та ювелірні прикраси з дорогоцінним камінням бездоганної якості. 

Переможець прозорого аукціону отримає у власність нерухоме майно площею 9533,0 м², яке розташоване у Вінниці на вулицях 600-річчя, Павлова, Пирогова та у Черкасах на бульварі Шевченка. До складу об’єкта приватизації входять 14 одиниць нерухомого майна, а саме: виробничі, складські, нежитлові приміщення;  автогараж; магазин тощо. Також підприємство має в своїх активах рухоме майно: верстати, виробниче обладнання,  автотранспортні засоби (10 одиниць).

Стартова ціна об’єкта приватизації становить 89 932 000 грн. 

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 30 вересня включно.

Детальніше про об’єкт: https://bit.ly/3mJdimB.