A A A K K K

Оренда в Харкові: оголошено аукціон з оренди відкритого складу

29 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини відкритого складу, що перебуває на балансі Державного підприємства Міністерства оборони України «Харківський завод залізобетонних виробів» та знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Велика Панасівська, 220. 

Стартова ціна оренди об’єкту складає  1 101,60 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 786 м².

Об’єкт має тверде залізобетонне покриття та задовільний технічний стан.

Ознайомитись із деталями можна тут.

Пропозиція оренди цього об’єкту має високий потенціал для ведення бізнесу, оскільки об’єкт має вигідну площу, а також його  можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням і передати в суборенду. Вагомою перевагою є розташування об’єкту, а саме в промисловому районі Харкова з розвиненою транспортною інфраструктурою. Поруч з активом знаходяться залізничні шляхи і одна з найбільших залізничних станцій міста Харків-Сортувальний.

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах.

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA