A A A K K K

Вартість майна Ковальовського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт» на прозорому онлайн-аукціоні зросла до 23 млн гривень

11 жовтня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Ковальовського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

На участь в аукціоні зареєструвалися - 3 учасників, які в ході прозорих та конкурентних торгів збільшили ціну майже вдвічі  від стартової – з 14 812 449.7  грн до  23 200 333 грн.
Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації Ковальовського МПД  та зберігання спирту ДП «Укрспирт» вважатиметься офіційно завершеним.

Після цього новий власник отримає:  33  об'єкти нерухомого майна, будівлі загальною площею 8284 кв.м з обладнанням та усіма комунікаціями, транспортні засоби і належне устаткування.

Детальніше про приватизацію спиртової галузі та як отримати можливість стати учасником нового ринку виробництва спирту: https://bit.ly/3uWLWLA