A A A K K K

Оголошено аукціон з приватизації ЄМК ДП «Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці»

2 березня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу «Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці», за адресою: м. Чернігів, вул. Красносільського, 89.

Стартова ціна  – 18 796 532 гривень.

До складу ДП входять 2 одиниці нерухомого майна загальною площею 1033,4 м²:

  • Одноповерхова цегляна будівля, за адресою: м. Чернігів, вул. Красносільського, 89. Загальна площа приміщення  – 839,7 м².

  • Приміщення навчально методичного центру, адреса: м. Чернігів, вул. Красносільського, 73-А. Площа об’єкта  – 193,7 м².

Будівля та приміщення перебувають у задовільному стані, забезпечені всіма необхідними комунікаціями (опалення, електропостачання, водопостачанням, водовідведення, газопостачання) та обладнанням. 

 

На балансі ЄМК ДП «Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці» перебувають 9 транспортних засобів та 1 причіп легковий-В.

Підприємство на праві постійного користування розпоряджається земельною ділянкою площею 3442 м², що знаходиться під будівлею ЕТЦ. Також між Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці» Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці» та Чернігівською міськрадою укладено договір сервітуту (діє до 31.10.2024) щодо земельної ділянки площею 25 м² (біля входу в приміщення навчально-методичного центру. Земельна ділянка, виділена під майновий комплекс, не є об’єктом продажу. 

Станом на 01.10.2021 року прострочена кредиторська заборгованість – відсутня, поточна кредиторська заборгованість  – 1 949 тис. грн.

Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 1 березня.

Детальніше про об’єкт: https://bit.ly/2RWr9ZQ .