A A A K K K

«ФДМУ починає звільняти недоброчесних керівників підприємств», – Перший заступник Голови ФДМУ Дмитро Кліменков на телемарафоні «Єдині новини»

Фонд держмайна змінює керівників на 47 державних підприємствах. І це початок. Про це заявив Перший заступник Голови ФДМУ Дмитро Кліменков на телемарафоні «Єдині новини».

За його словами, на семи підприємствах фонд вже змінив керівників, а стосовно ще 40 очікується погодження з боку місцевих військових адміністрацій.

Зміна менеджменту – результат аналізу фінансово-економічного стану підприємств, який розпочала нова команда Фонду держмайна на чолі з Рустемом Умєровим, пояснив Перший заступник Голови ФДМУ. За його словами, на сьогодні в управлінні ФДМУ передається 2400 підприємств, більшість з яких була передана фонду нещодавно.

«Ми проаналізували стан підприємств, чи виплачують людям зарплати, чи приносять доходи до бюджету», – розповів Дмитро Кліменков.

Аналіз показав, що на більшості проаналізованих держпідприємств не виконуються фінансово-економічні плани, вони приносять збитки, – розказав Перший заступник Голови ФДМУ. 

«Наша ціль – налагодити роботу державних підприємств, щоб вони працювали чесно та прозоро, без використання сірих схем. Починаємо очищення Фонду держмайна від недобросовісних менеджерів», – заявив Дмитро Кліменков.

ФДМУ вже шукає нових менеджерів для держпідприємств. Для того, щоб подати кандидатуру на заміщення вакантної посади фонд планує запровадити онлайн-форму, розповів Перший заступник Голови Фонду держмайна. Після цього ФДМУ разом з НАБУ проведе перевірку кандидатів та за результатами співбесід буде приймати рішення, розказав Дмитро Кліменков.

«Це зробить призначення прозорим та відкритим для всіх», – зазначив він.

Для нових керівників ФДМУ розробив KPI, щоб вони належним чином підготували держпідприємства до майбутньої приватизації по найвищій ціні, зазначив Дмитро Кліменков.

«Гроші від роботи держпідприємств та приватизації мають йти на Сили оборони, а не окремим недобросовісним керівникам», – заявив він.