A A A K K K

Фонд держмайна запровадить діджитал-систему відбору кандидатів на посади директорів державних підприємств

Найближчим часом Фонд держмайна планує запровадити діджитал-систему прийому заявок кандидатів та відбору на посади директорів державних підприємств. Система буде складатися з декількох етапів:

  • Спочатку Фонд держмайна запустить веб-сайт, на якому буде розміщувати інформацію про вакансії на посади директорів державних підприємств. Потенційні кандидати зможуть ознайомитися з описом вакансій, вимогами та критеріями для відбору. Кандидати також зможуть подавати свої анкети через цей веб-сайт.

  • Після того, як кандидати подадуть свої анкети через веб-сайт, діджитал-система буде проводити їх перевірку на відповідність встановленим критеріям. Ця перевірка може включати оцінку досвіду роботи, освіти, навичок, професійних досягнень та інших факторів, які вважаються важливими для конкретної посади директора державного підприємства.

  • На наступному етапі комісія з представників ФДМУ буде проводити процес відбору директора. Цей процес може включати інтерв'ю, співбесіди або інші методи оцінки кандидатів. Комісія буде аналізувати анкети кандидатів, їхні навички та досвід, а також проводити оцінку їхньої придатності для конкретної посади. Також на цьому етапі проводитиметься перевірка на корупційні ризики та безпеку.

Після завершення процесу відбору комісія буде приймати рішення щодо обрання директора державного підприємства.

«‎Діджитал-система відбору кандидатів сприятиме прозорості, конкуренції та відкритості у процесі пошуку директорів. Вона надасть можливість кандидатам подати свої анкети та проходити перевірку, а комісії — обрати найкваліфікованіших кандидатів на посаду директора державних підприємств», — наголосив Перший заступник Голови ФДМУ Денис Шугалій.

Діджитал-система відбору кандидатів також сприятиме формуванню кадрового резерву ФДМУ. Він формуватиметься з кандидатів, які будуть подавати свої резюме через веб-сайт з вакансіями фонду.