A A A K K K

У першому півріччі 2023 року ФДМУ продав 210 об’єктів та залучив до держбюджету понад 1,8 млрд грн

З 1 січня по 30 червня 2023 року сума надходжень до держбюджету від приватизаційних аукціонів, проведених Фондом державного майна України, склала 1,82 млрд гривень. Було проведено 210 аукціонів, в яких взяли участь 1 012 учасників. Сумарна переможна ціна по всіх аукціонах в 3,5 рази перевищила стартову (балансову вартість об’єктів).

Найбільш успішні аукціони першого півріччя — будівлі готелю Ермітаж (311 млн грн), “Укроборонресурси” (210 млн грн), порт Усть-Дунайськ (201 млн грн),  Старонибабський спиртзавод (142 млн грн) та “Електронмаш” (120,8 млн грн).

Найпопулярнішими аукціонами за кількістю учасників виявилися торги з продажу Ужгородського “Укрдіпросаду” (47 учасників), готелю Ермітаж в Києві (39 учасників) та теплиць у Львівській області (32 учасники).

Серед найактивніших регіонів: Регіональне відділення (РВ) по Львівській, Волинській та Закарпатській областях — 49 аукціонів, РВ по Рівненській та Житомирській областях — 33 аукціони, РВ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях — 26 аукціонів. 

Всі кошти отримані ФДМУ від приватизації йдуть на підтримку Сил Оборони. Кожен може приєднатися до підтримки українського війська!

Ознайомитися з новими пропозиціями Ви можете на сайті privatization.gov.ua. Також Фонд державного майна України публікує оголошення цікавих об’єктів приватизації у телеграм-каналі «Приватизація в Україні».