A A A K K K

Приватизація спиртових активів: Караванське МПД та зберігання спирту на онлайн-аукціоні

7 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Караванського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

Підприємство було засноване в 1837 році та пройшло чергову модернізацію в 2019 році. Активи зосереджені в двох селищах на Харківщині: Караван та Барчани.

До об'єкту приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 11980,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища та зерносховища тощо. Наявне основне технологічне обладнання, а також всі необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під'їзні шляхи.

Загалом перелік майна, що буде виставлене на онлайн-аукціон, складається з 668 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Загальна площа земельних ділянок – 78,5 га.

Стартова ціна активу становить 23 100 540 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 6 червня 2021 року.

Приватизація Караванського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» проходить в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році.

Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 заводів, що об'єднані в концерн «Укрспирт».

Детальніше про Караванське МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт»: https://bit.ly/3hmini6

Детальніше про демонополізацію спиртової галузі: https://bit.ly/3rMok9I